Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19663
Stary 06.09.2012, 09:31
Z wywiadu z Frederiksenem:

Cytat:
Uważasz siebie za ofiarę kryzysu finansowego w duńskiej piłce?
Dziś każdy piłkarz jest ofiarą. Ale nie chcę narzekać na swój los, bo przecież zarabiam pieniądze. Jeden zarabia więcej, drugi mniej, ale mnie aż tak kryzys finansowy nie dotyka. Tym bardziej, że podatki w Polsce są dużo niższe w Danii. Tam od zarobków odprowadza się ponad 55%. Patrząc na finanse, lepiej grać tutaj.
To jest jakas masakra jak te patalachy w Polsce sa przeplacane. Ja rozumiem, ze nie mamy podatkow 55% ale jakos predstawicielom normalnych zawodow dalej bardziej oplaca sie wyjezdzac z Polski do Danii niz w odwrotnym kierunku.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując