ToTylkoJa napisał(a):

|
u nas na szczęście jest opcja, że karnet można oddać w każdej chwili - zwracają kasę za te mecze, na które karnet jest jeszcze ważny.
|
To na waszym miejscu nie zastanawiałbym się ani przez moment. Stać was na to by żyleta świeciła pustkami do końca rundy.