jaro1985r napisał(a):

Tylko jeden protest może być skuteczny:
Jako ,że karnety w tej rundzie już wyprzedane to teraz z każdego klubu kibica powinno wyjść hasło ,że jeśli nic się nie zmieni to od rundy wiosennej stadiony będą puste. I tak ....a cała Polska powinna nie chodzić w ogóle na stadiony od wiosny.
|
u nas na szczęście jest opcja, że karnet można oddać w każdej chwili - zwracają kasę za te mecze, na które karnet jest jeszcze ważny.