Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
@lek
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: Za góraami, za lasami...
Offline
#
4856
06.09.2012, 04:57
Raport z trybun. 3 kolejka e-klasy
http://futbolnet.pl/wiadomosci/stewa...-peka-w-szwach
O-D-D-A-W-A-J---K-R-E-W---! =
>
WEJDŹ!
<=
@lek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do @lek
Odwiedź stronę domową użytkownika @lek!
Znajdź inne posty napisane przez @lek