Wyświetl pojedynczy post
@lek
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Za góraami, za lasami...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4856
Stary 06.09.2012, 04:57
Raport z trybun. 3 kolejka e-klasy
http://futbolnet.pl/wiadomosci/stewa...-peka-w-szwach
O-D-D-A-W-A-J---K-R-E-W---! =>WEJDŹ!<=

Odpowiedz cytując