Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4855
Stary 06.09.2012, 03:58
Bo kibica sie w Polsce nie szanuje! Te grzeczne patafiany zapominają że nasza forma dopingu jest podziwiana i chwalona w całej Europie. To własnie śpiewy, flagi, młyn tworzy widowisko w naszej buraczanej lidze. Tego gówna co sie dzieje na murawie czasami nie da się oglądać a i tak canal+ czy trenerzy po meczu bredzą swoje. W weekend wjazd na lige+ extra a tam dziennikarzyna zastanawia się jak to mozliwe że niema nas w pucharach ? Przecież poziom tak się nie obniżył od ostatnich występów Wisły i Legii, mało tego - wyszliśmy z grup więc co jest nie teges?
Ano gówno jest, gość nie ogarnia farta jaki sie przydarzył... experci zasrani.

Kazek następny łeb, podniecony do granic orgazmu jak Legia gra mecz. Troszkę obiektywizmu by się należało jeśli łąpie się komentowania spotkania i więcej wiedzy by nie zaszkodziło. A tak wychodzi na buraka zszokowanego brakiem dopingu, będzie pouczał kibiców jak mają kibicować i jak się odpowiednio zachowywać... Żenada.

Kiedyś Canal+ przykładał się do kibica a obecnie totalna olewka i wszystko od niechcenia. Dobija komentarz Przytuły, Remka a o szmajdzińskim nie wspomnę. 5 meczy i na każdym Szmajdziński... debilne pytania juz bardziej irytują niż smieszą. Ogólny syf i amatorka.

Telewizja i Kluby traktują kibiców jak bydło, już pal licho na wyjeżdzie bo to zrozumiałe ale obecnie nawet robienie swoim pod górkę jest na porządku dziennym. Przykre ale prawdziwe.
Odpowiedz cytując