|
Jesli Probierz wyleci to bedzie oznaczac jedno. Bednarz zjawil sie z pomyslem , zabajerowal i obiecal efekty przy minimalnych wydatkach I bez potrzeby doplacania do interesu . Liga slaba planwiec mogl sie powiesc jednak cel jest jeden czyli mistrzostwo kazde inne rozwiazanie oznacza ingerencje Bossa no chyba ze golym okiem kibica widzi ze jest cos nie tak to decyzja jest szybka I bezdyskusyjna.
Jak Probierz poleci to oczywiste ze co innego Cupialowi obiecano a co innego sie obecnie dzieje.
Śmieszą więc takie spostrzeżenia jako to niby Bednarz działa za przyzwoleniem Cupiała. Ludzie naprawdę myślicie że jeden z najbogatszych ludzi w Polsce zaprząta sobie głowę Wisłą lub Telefoniką? Przecież nie po to zatrudnia ludzi żeby musiał sam się zajmować czymś o czym zapewne nawet ma mniejsze obecnie pojęcie niż my. Gość stawia cel mistrzostwo a każde inne rozwiązanie zmusza go do działania. To zazwyczaj są irracjonalne ruchy . gwałtowne i często nie przemyslane a nierzadko narażające klub na straty. Jego słowo jest swięte i ostateczne więc lansuje się go na tyrana a nawet na współautora każdego nowego planu na Wisłe tylko gdzie w tym logika? Jeśli niby Bednarz działa na zlecenie Cupiała to zapewne Basałaj też musiał działać w porozumieniu z właścicielem ? Mało prawdopodobne. Wręcz przeciwnie, bo wygląda na to że Cupiał siedzi z boku i patrzy tylko na efekty już nie wspominając o jego wyskokach które nie są konsultowane z nikim bo taki juz ma on sposób działania.
Daje sobie rękę uciąć że Valckx musiał poinformowac Cupiała o skutkach zwolnienia Maaskanta, juz to zresztą przerabiał z Kasperczakiem a mimo to nie zmienił zdania. Odszczał Baszcza nastąpił przy podpisie wiec nikt z nim wczesniej tego nie konsultował, juz nie wspominam że zatrudniając Bednarza nie było wiadomo jak zakonczy sie sezon wiec jego rola miała być inna niż obecnie. Oczarował Cupiała nową wizją z którą nie zgadzał się Basałaj dlatego zrezygnował a że wyszło jak wyszło kozły ofiarne znalazły się same. Myślicie że Cupiał by zawiesił Małeckiego a póżniej mu darował? hehe wątpię. Czy jak się pojawi Smuda to Bednarz będzie dalej pracował dla Cupiała? Wątpię, beknie za kadrę jaką Smuda odziedziczy. Jak się pojawi Mielcarski z nowym pomysłem czy ponownie dostanie zabawiki ? Napewno!
Cupiał jest zbyt dumny by się jawić jako ktoś kto się poddał. Juz tyle było lepszych momentów żeby wyciągnąć ile się da i podziekować a jednak jest i jak dziecko daje się zwodzić kolejnym osobom. Szybko zapomina o niepowodzeniach bo chęć LM jest jedynem chyba jego niespełnionym marzeniem . Kolejny sezon to kolejne podejscie i tak w koło macieju - sam zwalnia i sam ponownie zatrudnia, daje się bawić innym a sam ponosi finansowe tego konsekwencje. On ma więcej wspólnego z nami kibicami niż nam się wydaje ba, wkrótce ponownie się o tym przekonamy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 06.09.2012 o godz. 00:25.
|