LanceTS napisał(a):

|
Walki Adamka miał nikt nie kupować? Co drugi znajomy co pytalem to mówił ze sie zastanawia. Mysle że teraz liczba bedize z 5-10 razy mniejsza.
|
Walka Adamka była za free na RTL-u
Może to dla nich być bolesne, gdy zobaczą ile luda to w ogóle interesuje

taki sport niszowy