Barti napisał(a):

|
Nie widziałem tego meczu, ale najbardziej martwi mnie fakt, że skład z I-szej połowy nie potrafi zdobyć bramki w meczu z III-cio ligowcem. To jest naprawdę przerażające w perspektywie całego sezonu...
|
każde ważniejsze podanie szło przez Gargułę
resztę sobie dopowiedz czemu było tak ciężko o bramki