Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5181
Stary 05.09.2012, 21:45
Barti napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem tego meczu, ale najbardziej martwi mnie fakt, że skład z I-szej połowy nie potrafi zdobyć bramki w meczu z III-cio ligowcem. To jest naprawdę przerażające w perspektywie całego sezonu...
każde ważniejsze podanie szło przez Gargułę

resztę sobie dopowiedz czemu było tak ciężko o bramki
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.09.2012 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując