Michal_b3 napisał(a):

|
Są jakieś argumenty ze względu na które ćwiczyć klata+biceps/plecy+tricpes a nie klata+triceps/plecy+biceps, czy można po prostu zmieniać kolejność co jakiś czas?
|
ja jak już ćwiczę tym systemem to wole robić klatkę z tricepsem... na koniec robię 3 serie jak najwięcej powtórzeń pompki schwarzenegera, żeby dobić mięśnie na maxa.
ps. widzę fialo że mamy całkowicie inne systemy ćwiczeń :]