Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1530
Stary 05.09.2012, 21:07
Michal_b3 napisał(a):Wyświetl post
Są jakieś argumenty ze względu na które ćwiczyć klata+biceps/plecy+tricpes a nie klata+triceps/plecy+biceps, czy można po prostu zmieniać kolejność co jakiś czas?
ja jak już ćwiczę tym systemem to wole robić klatkę z tricepsem... na koniec robię 3 serie jak najwięcej powtórzeń pompki schwarzenegera, żeby dobić mięśnie na maxa.

ps. widzę fialo że mamy całkowicie inne systemy ćwiczeń :]
Odpowiedz cytując