Nie będę każdemu z osobną odpisywał, bo nie mam za wiele czasu, tak więc przepraszam z góry za tą formę odpowiedzi, ale jadę po kolei.
- FraMat dobrze sądzi ale nie do końca. specjalnie o niewypale napisałem aby jakąś argumentacje uzyskać.
- Karherop, wiesz co to przenośnia ? Berr Szewa lezy niedaleko pustyni Negew. Ręce opadają normalnie czasami.
- Czy wygrał nam mecze z Liteksem, tego nie byłbym taki pewien? proponuje oglądnąc spotkania na spokojnie. Bo gdyby nie to co w poprzeczki szło a wpadło w naszą bramkę, to nie wiem jakbyśmy dzisiaj rozmawiali o Meliksonie.
- Szymkowiak zanim człapał to coś grał. I to więcej niż mecz na rundę. Poza tym czy Maor się zwrócił? Nie wiem czy aby na pewno,bo biorąc pod uwagę sumę za którą przyszedł plus jego zarobki. Musiałby pewnie odejść za grubo więcej niż 1 mln euro. A nikt przecież tyle za niego nie da.
- Rafkur bardzo fajnie to rozpisał.
P.S.
-ziz99 też nieżle to ugryzł
