Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22151
Stary 05.09.2012, 19:31
Ciekawe, jak długo piknikowi kibice będą chodzić na mecze TE. Znudzi im się - jak każda w ich przypadku rozrywka - i pani Bożena będzie miała wspaniałą, grobową ciszę. Patrząc na nią, ta z pewnością jej się spodoba.



Odpowiedz cytując