|
Tylko jeden protest może być skuteczny:
Jako ,że karnety w tej rundzie już wyprzedane to teraz z każdego klubu kibica powinno wyjść hasło ,że jeśli nic się nie zmieni to od rundy wiosennej stadiony będą puste. I tak ....a cała Polska powinna nie chodzić w ogóle na stadiony od wiosny. Wtedy obudzą się sponsorzy,prezesi, Canal +... wszystkim uciekać będzie kasa. Tylko tak możemy wojować, poprzez odcięcia ich od naszych pieniędzy. Mecze bez dopingu itp... szkoda na to czasu bo im o to właśnie chodzi, żeby na stadionach był teatr. Tylko kasa się dla nich liczy więc trzeba im ją ukrócić, moim zdaniem jedyne dobre rozwiązanie
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 05.09.2012 o godz. 19:27.
|