Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2240
Stary 05.09.2012, 18:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ja już te ambicje zmienilem w momencie ogloszenia decyzji o zatrudnieniu Probierza.
Miejsce w pierwszej piątce będzie dla mnie, przy Probierzu, sukcesem
Daj pass.Probierz to akurat moze byc najmniej temu winny....Widzę ,ze Ty dalej swoje.Dziwie sie ,ze tak myslisz i to Ty ,choc nie wiem czy szacunku nie nabrałem do Ciebie przez znajomosc rumuńskiego i wypowiedzi za obecnosci Dana.Naprawdę ten brak 5-tego miejsca to będzie wypadkową: braku transferów,złej atmosfery w klubie i podejscia do tego wszystkiego piłkarzy.A na to wszystko ma wpływ jeden czynnik,brak KASY.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując