|
Obejrzałem filmik dot. wypowiedzi wojewody odnośnie żylety i stwierdzam, że mimo animozji międzyklubowymi, sprzydałoby się zrobić jakiś protest. Najlepiej jakby przedstawiciele kibiców ekstraklasy i 1ligi się spotkały i opracowały jakiś wspólny cel. Nie wiem, może wniesienie na daną kolejkę b. dużej ilości piro na stadiony, albo jeśli to nie da i aby uprzykrzyć życie wojewodzie, nie kupować biletów i przed stadionem oglądać/stać podczas meczu aby policja miała zajęcie. A wiadomo że bez fanatyków piłka traci dużo, wpływy z transmisji będą mniejsze, sponsorzy będą bardziej powściągliwi, ludzi przychodzących na mecze coraz mniej to i może kluby ogarną się i staną za nami, choć to pewnie nierealne.
Nie wiem, źle się dzieje, i nic nie zapowiada poprawy, pozostaje tylko walczyć o swoje.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|