FraMat napisał(a):

|
czemu nie poprosiłeś o źródleka tych, co pisali wyżej 0 30%?
|
Bardzo proszę.
Szanowni Forumowicze !
Bardzo proszę o podawanie źródeł, na których opieracie swoje wyliczenia, którymi tak szafujecie w jedną i drugą stronę ( zarówno za i przeciw właścicielowi ). Bardzo chętnie bym się z nimi zapoznał.
Bo opowiadania "co by było gdyby" przy bieżącej sytuacji,w jakiej znajduje się nasz klub, wydają mi się ( wybaczcie laikowi ) zwykłą stratą czasu...
Z poważaniem
BlurgH