Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3923
Stary 05.09.2012, 16:11
FraMat napisał(a):Wyświetl post
czemu nie poprosiłeś o źródleka tych, co pisali wyżej 0 30%?
Bardzo proszę.

Szanowni Forumowicze !

Bardzo proszę o podawanie źródeł, na których opieracie swoje wyliczenia, którymi tak szafujecie w jedną i drugą stronę ( zarówno za i przeciw właścicielowi ). Bardzo chętnie bym się z nimi zapoznał.
Bo opowiadania "co by było gdyby" przy bieżącej sytuacji,w jakiej znajduje się nasz klub, wydają mi się ( wybaczcie laikowi ) zwykłą stratą czasu...

Z poważaniem

BlurgH
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 05.09.2012 o godz. 16:17.
Odpowiedz cytując