Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.09.2012, 16:01
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o ciągłą zmianę trenerów ale o przemyślany wybór.

Przecież Probierz był zwolniony w momencie zatrudnienia - to że jeszcze jest trenerem u nas to jakiś przypadek po prostu bo inni za taką grę i wyniki już dawno byli spakowani.
mhm wlasnie za Petrescu bylo to samo... a jak sie skonczylo dobrze wiemy...LM nie dla nas... Wiec jasne co 3 mecze zmieniajmy trenera bedzie wtedy MP i LM
A moze trzeba zmienic swoje ambicje i zdac sobie sprawe ze w tym sezonie gramy o srodek tabeli a cokolwiek wyzej bedzie sukcesem? Bo kazdy sie przyzwyczail ze albo zodbywamy MP albo sezon przegrany... W tym roku zalapanie sie do jakichkolwiek pucharow bedzie mozna swietowac jakbysmy weszli do LM! Niestety ale tak to na dzien dzisiejszy wyglada.
Odpowiedz cytując