Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19021
Stary 05.09.2012, 15:44
jedź do Grójca, nie wiem kogo tam spotkasz.

śmieszą mnie Twoje wypowiedzi. Od kilku lat tutaj agitujesz jako posiadacz legitymacji PiSu i nic z tego nie masz. 6 razy wybory w dupę. Opłacają Ci chociaż net, czy pracujesz z siedziby? Śmieszne to.