serek.c2 napisał(a):

|
Ja opieram się na faktach (były sygnały z klubu, że chcą wytransferować lub rozwiązać kontrakty z wymienionymi zawodnikami). Ty na swoich odczuciach ( i jeszcze raz powtórzę - gdyby Cupiał nie chciał sprzedawać Bednarz by tego nie robił).
|
Może to głupie pytanie, ale dlaczego Cupiał chce sprzedawać? w jakim celu to robi ?