Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60283
Stary 05.09.2012, 14:53
A może nie będzie miał pod górkę? z punktu widzenia swojego pracodawcy jest bardzo dobrym pracownikiem - ma pomóc Bogusławowi wyjść z klubu i to robi. Znajdzie zatrudnienie w Legii jak ITI będzie chciało kończyć zabawę, albo w Śląsku jak zabawa znudzi się Solorzowi a miasto też zwątpi....
Odpowiedz cytując