|
A może nie będzie miał pod górkę? z punktu widzenia swojego pracodawcy jest bardzo dobrym pracownikiem - ma pomóc Bogusławowi wyjść z klubu i to robi. Znajdzie zatrudnienie w Legii jak ITI będzie chciało kończyć zabawę, albo w Śląsku jak zabawa znudzi się Solorzowi a miasto też zwątpi....
|