Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2229
Stary 05.09.2012, 14:52
No nie da się ukryć że start jest koszmarny. Po trzech miesiącach przygotowań nie tego się można było spodziewać tym bardziej że problem chyba leży w czYsto trenerskich aspektach.
Odpowiedz cytując