|
Pan Bednarz nie bierze pod uwage chyba jednego. Tak jak teraz jest zderzakiem to bedzie nim i po rozlozeniu klubu. Wtedy tez nikt nie bedzie mial pretensji do Cupiala a do Bednarza. Dla Cupiała układ znakomity, dla Bedarza tylko na krótka mete. Bo kto zatrudni kogos kto rozwalił Wisłę. No chyba, ze zarabia tyle, ze obecne zarobki powetuja mu brak pracy w przeszłości. Do momentu obecnego zatrudnienia w Wisle nikt nie chcial dac mu pracy, teraz bedzie jeszcze bardziej pod górke.
|