Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60280
Stary 05.09.2012, 14:40
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Tylko powinien o tym mówić w bardziej profesjonalny sposób.
Zgadzam się.

JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Dwa - on nie chce pozbyć się Jaliensa, bo tego nie potrafi, on chce za bezcen sprzedać to co się da gdzieś opchnąć, Melikson, Kirm, Genkow, Chavez - jakoś swojego "zioma" Garguły nie rusza, podobnie Jovanicia, Jaliensa - niech może zacznie pozbywać się tych najgorszych, a potem tych co jeszcze coś potrafią.
Chciał się pozbyć Jaliensa i otwarcie o tym mówił. Nie potrafi tego? Bez woli zawodnika niestety jest bezsilny. Przypominam, ze to nie Bednarz dał Holendrowi gwiazdorski kontrakt, który ewidentnie "Kew'a" tu trzyma... Podobnie z Jovanicem...

Chce kogoś sprzedać za bezcen? Gdyby tak było Melikson grałby już w Celtiku. Sprzedaż Kirma za 300 tysięcy to nie sprzedaż za bezcen, to ponad milion złotych (dałbyś tyle za Andraza?).

Jeśli ktoś chce sprzedać piłkarzy to nie Bednarz a Cupiał (bo chyba mi nie wmówisz, że Bednarz robi to za jego plecami? )
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Idąc tokiem myślenia Bednarza bardziej stawiał bym na Meliksona, Chaveza czy Genkova
Ja opieram się na faktach (były sygnały z klubu, że chcą wytransferować lub rozwiązać kontrakty z wymienionymi zawodnikami). Ty na swoich odczuciach ( i jeszcze raz powtórzę - gdyby Cupiał nie chciał sprzedawać Bednarz by tego nie robił).
Odpowiedz cytując