Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1522
Stary 05.09.2012, 14:33
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Bo się zapuściłem i mała bo mała, ale oponka powstała. waże 77 kg, przy 180 cm wzrostu.
Jeśli przy tym wzroście i masie masz jeszcze oponkę to znaczy że coś z Twoim treningiem jest nie tak (albo tylko wydaje Ci się że masz oponkę). Cztery treningi w tygodniu (nie wiem jak intensywne) i codzienne 30min biegania powinny teoretyczne zrobić z Ciebie "szczapę" bo dawka jest bardzo duża. Jeśli faktycznie chcesz robić masę to odpuść sobie bieganie, przejdź na trening 3x w tygodniu ale zintensyfikuj go. Metoda progresywna którą proponuje Ci fialo jest ok. Musisz tylko pogodzić się z faktem że jeśli wzrośnie masa nie ma szansy aby nie przerosła też oponka.
Odpowiedz cytując