serek.c2 napisał(a):

Wszyscy wymienieni tu w kontekście odejścia piłkarze to sportowe niedojdy. Nie wiem za co tu Bednarza ganić - że chce zejść z olbrzymich kontraktów tych zawodników? Chavez to wygląda gorzej nawet od Czekaja - jak tylko ktoś go chce to oddać za pół-darmo. Jaliens jest straszliwie przepłacony a Jovanic... No sami widzicie jaki jest Jovanic. Jakby jeszcze wypchnąć z klubu paralityka Gargułę można by myśleć o kontrakcie dla dwóch naprawdę solidnych graczy.
No ale wiadomo... Bednarz chce się ich pozbyć a zaoszczędzone pieniądze sprzeniewierzyć
|
Tylko powinien o tym mówić w bardziej profesjonalny sposób.
Dwa - on nie chce pozbyć się Jaliensa, bo tego nie potrafi, on chce za bezcen sprzedać to co się da gdzieś opchnąć, Melikson, Kirm, Genkow, Chavez - jakoś swojego "zioma" Garguły nie rusza, podobnie Jovanicia, Jaliensa - niech może zacznie pozbywać się tych najgorszych, a potem tych co jeszcze coś potrafią.