Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19019
Stary 05.09.2012, 13:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie - to przejaw, że z taką fujarą jak Ty nikt już nie chce gadać.
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Merytorycznie to ja mogę dyskutować z ludźmi. Z chamami takimi jak ty to mogę dyskutować w oborze i tylko o krowach.
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Sądzę że teraz myśli już tylko o wykopkach. I moim zdaniem dajmy mu skupić się na tym na czym się naprawdę zna, a nie prowokujmy go do zabierania głosu w sprawach które przerastają jego mały puchatkowy rozumek.

chyba jak Ci dokopać ...
ciekawe, że moja skromna osoba tak wiele znaczy dla tego forum. Jestem zaszczycony.