serek.c2 napisał(a):

|
Nie - to przejaw, że z taką fujarą jak Ty nikt już nie chce gadać.
|
wislak68 napisał(a):

|
Merytorycznie to ja mogę dyskutować z ludźmi. Z chamami takimi jak ty to mogę dyskutować w oborze i tylko o krowach.
|
wislak68 napisał(a):

|
Sądzę że teraz myśli już tylko o wykopkach. I moim zdaniem dajmy mu skupić się na tym na czym się naprawdę zna, a nie prowokujmy go do zabierania głosu w sprawach które przerastają jego mały puchatkowy rozumek.
|
chyba jak Ci dokopać ...
ciekawe, że moja skromna osoba tak wiele znaczy dla tego forum. Jestem zaszczycony.