Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 05.09.2012, 13:19
piłki-malinki czy piłki w maliny?

On fizycznie wygląda fatalnie w ostatnim meczu to mi go było żal. Wyglądał jakby miał zaraz pawia puścić ze zmęczenia. Wieku nie oszukasz. Każdy piłkarz ma swoją datę ważności, Radek jest już po terminie i tu nawet nie chodzi o umiejętności czysto piłkarskie.
Odpowiedz cytując