Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.09.2012, 13:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
W tym sezonie? w trzech spotkaniach?
Piłki-malinki? Gdzie je widziałeś?
Żal mi Sobola, ale nie ma co zaklinać rzeczywistości. W spotkaniu z Polonią, był jednym z najsłabszych pilkarzy na boisku. Mimo ambicji.
Usprawiedliwic go może chyba tylko to, że nie rozumie założeń i taktyki Probierza. Jesli ktokolwiek je rozumie
Piłki-malinki zagrał w spotkaniu z Podbeskidziem - koncertowo spaprane przez kolegów. W spotkaniu z Polonią wszyscy zagrali tragicznie i nikt tu się nie wyróżnił. Radek zawsze wchodził w sezon nieco słabiej. Jak mam widzieć w środku Wilka to wolę Sobola, nawet w słabszej dyspozycji. Melikson, Chrapek, Sobol, Iliev. tak powinna wyglądać nasza pomoc w Szczecinie..
Odpowiedz cytując