Blaszczu16 napisał(a):

|
A widziałeś jakie piłki-malinki zagrywał do napastników z Podbeskidziem Radek? No to co pie*dolisz, że tylko biega po boisku? Na pewno znalazłoby się więcej udanych akcji/zagrań/przechwytów/odbiorów/podań Sobola w tym sezonie, ale szkoda mi czasu na udowadnianie Ci tego.
|
W tym sezonie? w trzech spotkaniach?
Piłki-malinki? Gdzie je widziałeś?
Żal mi Sobola, ale nie ma co zaklinać rzeczywistości. W spotkaniu z Polonią, był jednym z najsłabszych pilkarzy na boisku. Mimo ambicji.
Usprawiedliwic go może chyba tylko to, że nie rozumie założeń i taktyki Probierza. Jesli ktokolwiek je rozumie