|
Marszałek was wypuszcza... tak sądzę.
Maor a Mirek to dwa różne typy pomocnika. Szymkowiak był liderem, ktorego zadaniem było organizowanie całej gry Wisly, a Maor to świetny pomocnik, ktory jednak musi mieć kogoś mocnego u boku, kto pokieruje całą grą i wykorzysta umiejętności Maora.
Nie mamy nikogo takiego, dlatego Maor sie dusi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|