Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19651
Stary 05.09.2012, 12:58
Marszałek was wypuszcza... tak sądzę.
Maor a Mirek to dwa różne typy pomocnika. Szymkowiak był liderem, ktorego zadaniem było organizowanie całej gry Wisly, a Maor to świetny pomocnik, ktory jednak musi mieć kogoś mocnego u boku, kto pokieruje całą grą i wykorzysta umiejętności Maora.
Nie mamy nikogo takiego, dlatego Maor sie dusi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując