Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14424
Stary 05.09.2012, 12:54
Wiem, że w chwili obecnej to ten temat powinien być zamknięty, ale tak sobie myśle czemu nie ściągnąć w zimie Mariusza Przybylskiego z Górnika.

Oczywiście gość na nikim nie robi wrażenia, z tym, że ile on może kosztować. Kontrakt niby do końca tego roku. W tym sezonie absolutny max to środek tabeli dla nas i według mnie obecny Przybylski to miałby u nas miejsce w pierwszym składzie. Dać mu kontrakt na dwa lata i w sam raz. Wilka by wygryzł ze składu bez problemu. Obecnego Sobola też.
Odpowiedz cytując