63.5 Kg napisał(a):

|
Nie po jednym meczu...Ja skreslilem go juz dawno poniewaz nie wystarczy biegac po boisku i tyle...
|
A widziałeś jakie piłki-malinki zagrywał do napastników z Podbeskidziem Radek? No to co pie*dolisz, że tylko biega po boisku? Na pewno znalazłoby się więcej udanych akcji/zagrań/przechwytów/odbiorów/podań Sobola w tym sezonie, ale szkoda mi czasu na udowadnianie Ci tego.