Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60273
Stary 05.09.2012, 12:11
Wszyscy wymienieni tu w kontekście odejścia piłkarze to sportowe niedojdy. Nie wiem za co tu Bednarza ganić - że chce zejść z olbrzymich kontraktów tych zawodników? Chavez to wygląda gorzej nawet od Czekaja - jak tylko ktoś go chce to oddać za pół-darmo. Jaliens jest straszliwie przepłacony a Jovanic... No sami widzicie jaki jest Jovanic. Jakby jeszcze wypchnąć z klubu paralityka Gargułę można by myśleć o kontrakcie dla dwóch naprawdę solidnych graczy.

No ale wiadomo... Bednarz chce się ich pozbyć a zaoszczędzone pieniądze sprzeniewierzyć
Odpowiedz cytując