Wszyscy wymienieni tu w kontekście odejścia piłkarze to sportowe niedojdy. Nie wiem za co tu Bednarza ganić - że chce zejść z olbrzymich kontraktów tych zawodników? Chavez to wygląda gorzej nawet od Czekaja - jak tylko ktoś go chce to oddać za pół-darmo. Jaliens jest straszliwie przepłacony a Jovanic... No sami widzicie jaki jest Jovanic. Jakby jeszcze wypchnąć z klubu paralityka Gargułę można by myśleć o kontrakcie dla dwóch naprawdę solidnych graczy.
No ale wiadomo... Bednarz chce się ich pozbyć a zaoszczędzone pieniądze sprzeniewierzyć
