JrQ- napisał(a):

Marszałek i jego durne teorie - tylko mnie nie zbanuj kolego.
Prawda jest taka, czy Ci się to podoba czy nie - w każdym meczu Melikson to najlepszy gracz. I to nie on jest problemem, tylko to, że reszta nie dorasta do niego poziomem. Miewa lepsze i gorsze mecze jak każdy, ale to co Ty piszesz to już patologia, jak zwykle zresztą. Twoje zdanie zależy od tego, czy ostatni mecz Wisła wygrała czy przegrała...
|
Patologia to jest brak czytania ze zrozumieniem oraz brak rzeczowej argumentacji.
Nie bój się nie zbanuje cie, męcz się dalej.