Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19644
Stary 05.09.2012, 11:23
Marszałek i jego durne teorie - tylko mnie nie zbanuj kolego.
Prawda jest taka, czy Ci się to podoba czy nie - w każdym meczu Melikson to najlepszy gracz. I to nie on jest problemem, tylko to, że reszta nie dorasta do niego poziomem. Miewa lepsze i gorsze mecze jak każdy, ale to co Ty piszesz to już patologia, jak zwykle zresztą. Twoje zdanie zależy od tego, czy ostatni mecz Wisła wygrała czy przegrała...
Odpowiedz cytując