Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 05.09.2012, 11:11
Nie znam sie kompletnie na komorkach dlatego pytanie. Planuje zakup telefonu (mysle o iPhonie) za granica. Czy bede mial jakies problemy z uruchomieniem go w Polsce? Jakies zdjecie simlocka tudziez inne niespodzianki?
Odpowiedz cytując