Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19639
Stary 05.09.2012, 10:22
Dobry jest chłopak, tylko że coś często kontuzjowany ostatnio, żeby nie doszukiwać się innych teorii spiskowych.
Drybling, strzał, szybkość. Rozumiem o co Ci chodzi w porównaniach do byłych piłkarzy Wisły ale pisząc że jest niewypałem.. trochę Cię poniosło no.
Odpowiedz cytując