arti napisał(a):

.
Jak M jest w tej drużynie sportowo niewypałem, to pozostali są niewypałami do co najmniej potęgi 2-3.
..
|
A nie są?
Bez przesady, jakby to Melikson w życiu grał z lepszymi grajkami niż są tutaj. Zaraz,zaraz z kim on w tej Beer Szewie grał, co to za znamienitości były, przytoczysz? W Makkabi z kim to grał, a, zaraz, nie grał, bo siedział. Pewnie trener się na niego z niezrozumiałych względów uparł.
Ja rozumiem, że wymagania macie coraz mniejsze,bo ostatnio u nas cienko ,ale aby aż tak?Przecież ja nie pisze o facecie w kontekście LM czy LE,nie. Żeby chociaż dobrze zagrał kilka meczów pod rząd w lidze dużo słabszej niż za Czasów Czerwca i Szymkowiaka. O tym ostatnim zdaje się zapomniałeś
