arti napisał(a):

|
Przede wszystkim stabilność klubu i wtedy można byłoby oceniać co ten P wart i czy może cokolwiek z tego wyjść czy lepiej go wykopać już teraz.
|
Oczywiście zgadzam się.
To jasne ze jeżeli Probierz (czy jakikolwiek inny trener) nie bedzie mial zapewnionych warunków do pracy to ocenianie go będzie błędem,