Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2224
Stary 05.09.2012, 09:26
arti napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim stabilność klubu i wtedy można byłoby oceniać co ten P wart i czy może cokolwiek z tego wyjść czy lepiej go wykopać już teraz.
Oczywiście zgadzam się.
To jasne ze jeżeli Probierz (czy jakikolwiek inny trener) nie bedzie mial zapewnionych warunków do pracy to ocenianie go będzie błędem,

Odpowiedz cytując