Mario Nh napisał(a):

Co za debile rodzą się w tym kraju. Klub podstawiony pod ścianą.
Kiedy te szympansy zrozumieją że kibic, fanatyk = pieniądz? W Niemczech szybko poszli po rozum do głowy...
|
Powino być, co za debile dają władze w tym kraju takim szympansom.