Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4842
Stary 05.09.2012, 07:13
lisek14fc napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/tv,v,6611-Opin...kniecia_Zylety co za oszołom.. ja .......e
Co za debile rodzą się w tym kraju. Klub podstawiony pod ścianą.
Kiedy te szympansy zrozumieją że kibic, fanatyk = pieniądz? W Niemczech szybko poszli po rozum do głowy...
Odpowiedz cytując