muerte napisał(a):

|
Tak właśnie zareagował Dan jak zobaczył, że nawet Ty zaproponowałeś gościa, który miał jeden dobry sezon i nic więcej.
|
Jest piłkarzem, któremu powinniśmy się przyjrzeć co najmniej do zimy. To młody chłopak, ma dopiero szesnaście i pół roku, jest silny, dobrze się prezentuje. Wydaje mi się, że ma potencjał, ale decyzję musi podjąć klub. - mówi trener Wisły, Dan Petrescu.
Trafiłeś kulą w płot.