rafkur napisał(a):

|
Turbokrasnal może i nie umiał grać w piłkę ale przynajmniej chciał! To go odróżnia od 80% zawodników naszej ligi.
|
Oj bardzo mi go szkoda.Gdyby uznano mu tego gola ,pewnie zostal by uwazany za tego ktory wprowadzil Wisle do Ligi Mistrzow.