Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19010
Stary 04.09.2012, 22:43
hunter napisał(a):Wyświetl post
Szpeniu milczy bo:

1) Centrala PO nakazała wstrzymać się internetową agitacją,
2) Poszedł znów do szkoły,
3) Czeka na podpowiedzi mądrzejszych, bardziej wykształconych i mieszkających w dużym mieście,
4) W Grójcu awaria internetu,

Jak myślicie?
Sądzę że teraz myśli już tylko o wykopkach. I moim zdaniem dajmy mu skupić się na tym na czym się naprawdę zna, a nie prowokujmy go do zabierania głosu w sprawach które przerastają jego mały puchatkowy rozumek.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 04.09.2012 o godz. 22:46.