hunter napisał(a):

Szpeniu milczy bo:
1) Centrala PO nakazała wstrzymać się internetową agitacją,
2) Poszedł znów do szkoły,
3) Czeka na podpowiedzi mądrzejszych, bardziej wykształconych i mieszkających w dużym mieście,
4) W Grójcu awaria internetu,
Jak myślicie?
|
Sądzę że teraz myśli już tylko o wykopkach. I moim zdaniem dajmy mu skupić się na tym na czym się naprawdę zna, a nie prowokujmy go do zabierania głosu w sprawach które przerastają jego mały puchatkowy rozumek.