Jak się nie ma kasy to się bierze mistrza Albanii. Należy się cieszyć, że przeprowadzka z Albanii do Polski to nadal bądź co bądź jakiś tam sportowy i finansowy awans. Teraz tylko czekać "ciekawych" Albańczyków z kartą na ręku do uzupełnienia składu.
