Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
4838
04.09.2012, 21:46
No cóż na Legii wprowadzili ochroniarki na Żyletę z wielkim hukiem a u nas to że weszli na C przeszło zupełnie bez szumu. Takie stadiony to już nie to co kiedyś, klimat z roku na rok umiera ...
Greeg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Greeg
Znajdź inne posty napisane przez Greeg