Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4838
Stary 04.09.2012, 21:46
No cóż na Legii wprowadzili ochroniarki na Żyletę z wielkim hukiem a u nas to że weszli na C przeszło zupełnie bez szumu. Takie stadiony to już nie to co kiedyś, klimat z roku na rok umiera ...
Odpowiedz cytując