63.5 Kg napisał(a):

|
Ciekawe gdzie teraz jest te 99% kibicow i fanatykow rzadajacych pozostanie Sobolewskiego w skladzie i wystawianie go w meczach...
|
Ja w dalszym ciągu uważam, że na chwilę obecną Sobolewski to nasz najlepszy defensywny pomocnik i powinien grać w pierwszym składzie. Na marginesie to doszły mnie słuchy, że Radek w meczu z Polonią zmagał się z kontuzją.