Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 04.09.2012, 21:44
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe gdzie teraz jest te 99% kibicow i fanatykow rzadajacych pozostanie Sobolewskiego w skladzie i wystawianie go w meczach...
Ja w dalszym ciągu uważam, że na chwilę obecną Sobolewski to nasz najlepszy defensywny pomocnik i powinien grać w pierwszym składzie. Na marginesie to doszły mnie słuchy, że Radek w meczu z Polonią zmagał się z kontuzją.
Odpowiedz cytując