|
Będzie to po prostu idiotycznej polityki właściciela ciąg dalszy. Niby bieda, ale kogo to interesuje jak wyniki nie te to trzeba opłacać dwóch albo trzech trenerów, byle nie inwestować w kadrę. No bo po co. Dobry tekst napisali na weszło, nt zwolnienia Lenczyka, ale też było dużo ogólnej prawdy.
Takiej na przykład, że trenerow się wymienia jak rękawiczki, a każdy z kolei dostaje ten sam przegrany słaby skład. I ma coś robić, ale lepiej, żeby za dużo nie zmieniał przy okazji, bo nie ma pieniędzy.
. .
|