Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4837
Stary 04.09.2012, 20:52
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Fragment oświadczenie SKLW:
"Frekwencja ta była dowodem na to, że publiczne pieniądze przeznaczone na budowę nowego stadionu były wydane z pożytkiem nie tylko dla mieszkańców Warszawy, ale praktycznie całej Polski, skąd kibice przyjeżdzali na mecze swojej drużyny."
Czyli cała Polska buduje Warszawę, cała Polska kibicuje Legii... Chyba się Warszawiakom trochę w głowach poprzestawiało.
Taki offtop, a całe to spotkanie to oczywiście szopka.
Nie chcę tutaj wyjść na obrońcę Legii, ale nie rozumiem oburzenia. To że Legia, czy Wisła ma kibiców w całej Polsce nie jest jakąś wielką tajemnicą. W dużej mierze to wynika z faktu gry w pucharach. Sporo jest januszowych kibiców w pantoflach, którzy mówią o sobie "kibicuję Wiśle", "kibicuję Legii". Jak są np. na wycieczce w danym mieście i mają okazję iść na mecz to zrobią to. Są pewnie i tacy którzy nie będą mieli problemu, by iść tutaj i tutaj.

Akurat w temacie tego co teraz dzieje się w Warszawie, to powinniśmy być wstrzemięźliwi w osądach. W ostatnich latach na pewno nie mieliśmy na swoim własnym podwórku takiej sytuacji jaką oni mają od lat, że na swoim stadionie są właściwie niepożądanym gościem. Oni zresztą jako pierwsi mieli jaja, żeby pójść na otwartą wojnę z Tuskiem do której dołączyli się też inni. W takich sytuacjach nie powinno być podziałów, a solidarna walka, bo przyjdzie taki dzień że i my dostaniemy pod dupie. Przypierdalanie się do jednego zdania wyrwanego z oświadczenia uważam więc za śmieszne.
Odpowiedz cytując