FraMat napisał(a):

szkoda, ze niektóre posty moge nagradzać tylko "upomnieniami". Ty masz u mnie plusa. Co prawda nie zrozumiałeś ironii, ale sformułowanie jest celne.
|
Zrozumiałem, zrozumiałem.
Kto jak kto, ale Ty chyba nie wpadłbyś na pomysł sprowadzenia takiego ogóra.