Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14417
Stary 04.09.2012, 20:41
FraMat napisał(a):Wyświetl post
szkoda, ze niektóre posty moge nagradzać tylko "upomnieniami". Ty masz u mnie plusa. Co prawda nie zrozumiałeś ironii, ale sformułowanie jest celne.
Zrozumiałem, zrozumiałem.

Kto jak kto, ale Ty chyba nie wpadłbyś na pomysł sprowadzenia takiego ogóra.
Odpowiedz cytując