Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60264
Stary 04.09.2012, 20:34
Paweł napisał(a):Wyświetl post
źródło: http://www.weszlo.com/news/11678-Dob...yka_Maleckiego


Czyżby po sprzedaniu Kirma za 300 tys. euro kolejny "sukces" bednarzowy?
A ile według Ciebie niby jest warty ten gracz? Już po dwóch miesiącach w Turcji się przekonali, że to bardzo przeciętny grajek i pewnie nawet tyle nie wyłożą za niego.

Mi się podoba, że już kolejne źródło (manager Meliksona) potwierdza, że w Wiśle jest bardzo krucho z finansami, ale to nic bo nasi forumowi eksperci na kolanie wyliczą, że za LE dostaliśmy X kasy więc jesteśmy krezusami i Valckx z Basałajem zrobili genialną robote.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując