Paweł napisał(a):

A ile według Ciebie niby jest warty ten gracz? Już po dwóch miesiącach w Turcji się przekonali, że to bardzo przeciętny grajek i pewnie nawet tyle nie wyłożą za niego.
Mi się podoba, że już kolejne źródło (manager Meliksona) potwierdza, że w Wiśle jest bardzo krucho z finansami, ale to nic bo nasi forumowi eksperci na kolanie wyliczą, że za LE dostaliśmy X kasy więc jesteśmy krezusami i Valckx z Basałajem zrobili genialną robote.
